yeni film izle hd film seyret film izle

Ünlülerin Giydikleri Gelinlikler (Dünya)

Ünlülerin Giydikleri Gelinlikler (Dünya)

Victoria Beckham‘ın gösterişli balo elbisesi, Düşes Meghan‘ın abartısız kraliyet gelinlik ve Grace Kelly‘nin dantel uzun kollu işlemeli gelinliği tüm bu gelinliklerin ortak noktası nedir? Şimdiye kadarki en ünlü gelinliklerden bazıları sürekli olarak ağzımızı açık bırakıyorlar. Kate Middleton ve Princess Eugenie‘nin kraliyet gelinliklerinden Gwen Stefani ve Whitney Port‘un eşsiz stillerine kadar bu ünlü gelinliklerin her biri sonsuza kadar unutulmaz, bu yüzden hepsini gelinlik.org sayfamızda topladık. Hem ilham hem de eğlence için tüm zamanların en ünlü gelinlerin gelinliklerini görmek için yazımıza devam edin.

Grace Kelly Gelinlik

Klasik söz konusu olduğunda, Grace Kelly‘nin 19 Nisan 1956’da Monaco’nun Prens Rainier ile evlendiğinde giydiği gelinliği zirveden indirmek zor. Yüksek boyunlu, uzun kollu elbise MGM kostüm tasarımcısı Helen Rose tarafından tasarlandı. Korsaj, el yapımı binlerce inciyle süslenmiş zarif Brüksel dantellerinden yapılırken, ipek tafta etek uzun ve zarif bir kuyrukla gelinlik devam ediyor. Kate Middleton da dahil olmak üzere sayısız gelini etkileyen, şimdiye kadarki en ünlü gelinliklerden biri.

Kate Middleton Gelinlik

Anında tüm dünyada ikonik gelinlik oldu, derin bir V yakayı uzun dantel kolu dramatik bir şekilde birleştirerek modern ve klasik arasındaki çizgide yürüdü. Alexander McQueen’in Sarah Burton tarafından tasarlanan elbise, övgüler aldı ve tüm zamanların en etkili ve sevilen ünlü gelinliklerinden biri olmayıa hak etti. Cambridge Düşesi ayrıca, ipek tülden yapılmış ve çiçeklerle işlenmiş orta uzunlukta bir peçe ile bir taç (Kraliçe II. Elizabeth’ten ödünç alınmıştır) takmıştı.

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra‘nın dudak uçuklatan düğün töreni yakın zamanda unutulmayacak. Quantico Hindistan’da zengin bir multi milyarder. Ralph Lauren‘in tasarladığı uzun kollu bir Helen Gelinlik giydi. 

Beyoncé

Tina Lawson tarafından tasarlanan askısız, açık yaka beyaz tafta gelinlik giydi. Radikal denebilir bir seçim yaptı ve rengi biraz kreme çalmaktaydı.

Pippa Middleton

Pippa Middleton, 2017 yılında Englefield Estate St Mark’s Kilisesi’nde James Matthews ile evlendi. Pippa Middleton , İngiliz modacı Giles Deacon‘un tül dolu treniyle dantel bir elbise giydi . Görünüm; Stephen Jones inci süslemeli peçe bir Maidenhair Fern taç ve Manolo Blahnik ayakkabılarla birleştirildi. 

5 farklı tarzda dünyaca ünlü gelinlik modasını Gelinlik.org olarak sizlerle bu kısımda paylaştık. Benzeri paylaşımlarımız Düğün Blog kısmımızda sizlerle paylaşamaya devam edeceğiz.

1 Comment


  1. Neslihan Kum

    Gerçekten hepsi birbirinden şık ve muntazam gelinlikler . Taşımak da çok önemli . Bunların en iyi örnekleri 👍

    Reply

leave your comment


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir