Gelinlik Mağazası Tanıtımı

Gelinlik Mağazası Tanıtımı

Yeni evlenecek çiftlerimiz için en ideal haliyle web sitemizi geliştirmeye devam ediyoruz. En önemli kanadımız ise “Gelinlik Mağazaları” kısmıdır. Ülkemizdeki tüm gelinlik mağazalarını sistemimize entegre etmeye çalışıyoruz. Bu sayede gelin adayımız kendi lokasyonundaki tüm gelinlik mağazalarını görmüş olacaktır.

Sizde gelinlik mağazası işletiyorsanız mutlaka “Gelinlik.org” sistemimize kayıt olun. Sistemimizde yer almak temel giriş paketin ücretsizdir. Haritada ve tüm kategori ağımızda yer alır.

3 Üyelik Türü

Elbette Gelinlik.org üzerinde temel giderlerimizi karşılamak için firmalarla olan anlaşmalarımı farklı üyelik sistemlerinde gerçekleştirmekteyiz. Temel üyelik sistemiyle gelinlik mağazanız tüm ağımız içerisinde yer alır. Neredeyse tüm özelliklerden faydalanırsınız.

2. tür üyelik sistemimiz olan Premium üyelikle beraber 1 yıl boyunca geçerli kendi ağınız ve hizmet alanlarınız arasında ilk sıralarda yer alır ve ziyaretçilerimiz ilk sizin firmanızla karşılaşırlar. İlgili üyelik yılında firmanızla ilgili 1 haber girişi de sağlamaktayız.

3. tür gelinlik mağazası üyeliği ise premium üyeliğin tüm özelliklerini kapsar ve süre sınırlaması olmaz. Gelinlik.org Premium hesabı ömür boyu geçerlidir.

Gelinlik mağazanızı eklemek için;
www.gelinlik.org/ekle

Neşeli Çalışmalar.

1 Yorum


  1. Ulviye

    Gelinlik magaza tanitim ucretleri ne kadar acaba

    Yanıt

Yorum bırakın


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir