Videoya

Herkes İçin En İyisi

Gelinlik Dergisi Listelenme Standartları

Listelenme Standartlarımız

Yüksek Müşteri Hizmetleri Deneyimi

Gelinlik Dergisi listemize ilgili bir mağaza veya Gelinlik markasına ait bir şube Facebook puanlaması ve Google Business puanlamasının ortalaması 10 / 7 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Sözleşme İmzalatmamalıdır

Gelinlik, Kaftan ve Nişanlık teslimatı öncesi yaptırım içeren herhangi bir sözleşme asla imzalatmamalıdır. İmzalatan firmalar Gelinlik Dergisi içerisinde listelenemez. Teslimat sırasında sadece teslimat makbuzu imzalatılabilir.

Kuaförlük Hizmeti Vermemelidir

Bu konunun 3 temel durumu vardır.

  • Hijyen ve Sağlık – Gelinlik mağazası içerisinde kuaförlük hizmeti sağlayan firmaların kuaför salonu hijyen kurallarına uymadığı görülmüştür. Gelin adaylarımızın sağlığı için kati şekilde bu durum yasaklanmıştır.
  • Standart Dışı Kalitesiz Hizmet – Gelinlik mağazası içerisinde Kuaför hizmeti veren firmaların bu konuda kalifiye personeli olmadığı için bir çok mağduriyet oluştu. Bir firma 1 tek alanda uzmanlaşabilir, terzi veya kuaför. Ayrı bilimlerin kaynaşması mümkün değil.
  • Sıfır Olarak Satılan Kullanılmış Ürünleri Gizleme – Tesettür zincir mağazalarda görülen bir Kuaför hizmeti daha önce giyilmiş ürünlerin kuaför sırasında ortaya çıkmaması için oluşturulduğu görüşmüştür. Gelin adayların Kuaförlük hizmeti sırasında ürünün kullanılmış olduğunu anlamamalarına yönelik verilen paket hizmettir.

Malzeme Kalite Seviyesi

Gelinlik malzemeleri 5 seviyeye ayırdığımız zaman 3. seviye 4. seviye ve 5. seviye malzeme kullanılması gerekmektedir. Olması gerektiğinden çok daha düşük malzeme kullanan firmalar hiç bir koşulda listelenemez. Gelinlik.org üzerinden mağazaya ulaşacak olan Gelin adaylarımızın düğünlerini tehlikeye atmamız mümkün değildir.

Koleksiyon Yenileme Süresi Maksimum 3 Yıldır

Mağaza içerisinde yer alan ekonomik sınıf ürünlerde dahil olmak üzere 3 yıl üstü yani 4. yılında bulunan her hangi bir Gelinlik, Kaftan ve Nişanlık bulunduramaz.

Premium Üyelik Nasıl Olunur?

  • 1 adette olsa ilgili mağaza kendine özel bir modeli mağazasında yer vermelidir.
  • İhracat hedefinde olmalı ve çalışmalarını bu doğrultuda kurgulamalıdır. Türkiye’de şubeleşmekten ziyade yurtdışı varlığı edinmeye çalışmalıdır.

Premium “Markalar” ücret ile bu ayrıcalığı listelenmede elde edemez. İlgili 2 koşulu karşıladığı araştırmalarımızda ulaştığımız mağazalar yönetim ekibimiz tarafından Premium Üyeliğe aktarılır.

Gelinlik.org'da Temel Listelenme Kuralları ve Standartları

Best Of 2021

Size Özel Üretilmiş Firmalar