yeni film izle hd film seyret film izle

Moda Yazarı Başvurusu

Moda Yazarı Başvurusu

Gelinlik Dergisi olarak web sayfamız Gelinlik.org ‘da moda içeriklerimizi genişletmeye karar verdik. Bu bağlamda Türkiye geneli Moda Yazarı alımlarımız başlamıştır. Ekibimizin bir parçası olacak moda yazarlarımız ile beraber evlenmek üzere olan çiftlerimize daha fazla faydalı içerik oluşturmuş olacağız.

Moda Yazarları En Sevdikleri Markaları Yazdı

Meliha TelliGül Dinç

Ekibimiz Whatsapp grubumuzda kordine olmakadır.

Gönüllük esasına dayalı olan moda yazarları programımız web sayfamız gelinlik.org içerisinde yazdıkları içerikler için ücret ödenmemektedir. (Başarılı yazarlarımızdan Dergimiz için içerik talep edilebilir, ilgili içerikler için ayrı bir ücret ödenmesi gerçekleşecektir.)

Yazarlık programı Moda Yazarlığını içselleştirmiş bu alanda kariyer yapmak isteyen ve Türkiye gelinlik modasına yön vermek isteyenler içindir.

Moda Yazarlığı Başvurusu

[contact-form-7 id=”5802″ title=”Moda Yazarı Olmak”]

Moda Yazarı Olarak Kariyerinizi Güçlendirin

Düğün üzerine geniş bir hedef kitleye ulaşabilen Gelinlik Dergisi şimdi kadrosunu genişletiyor. İlk başvuranlardan birisi olarak kadromuzda yerinizi elde edin. Kariyerinizin her anında yazarlarımızdan birisi olmanın keyfini yaşayın.

Moda Yazarı Olmak

Moda yazarı olmak istediğiniz için teşekkür ederiz. Sizi de dergimizin bir parçası olarak görmeyi çok isteriz.

4 Comments


 1. Sinem Kut Balaban

  Merhaba,
  Hali hazırda içerik ve eğitim yazarlığı yapmaktayım.Profesyonel Koçluk yapıyorum ve ICF tarafından onaylanmış 5000 kelimelik bir makalem bulunmaktadır.

  İnovatif düşünmeyi seven ve tercihlerini de buna göre belirleyen biriyim.
  Özgün ve kendine has tarzı olan işleri seviyorum.

  Dolayısıyla ilgi çekici,yenilikçi ve yaratıcı tarafından bakabileceğim bir alanda üretmek beni besleyecektir diye düşünmekteyim.

  Reply
 2. Sebla Arslan Özbahçeliler

  Merhabalar, Kişisel imaj ve stil danışmanıyım. Aynı zamanda içerik üretimi ve eğitim konularında uzmanım. Sitenizde günlük/haftalık gibi belirlenen periyotlarla life style, moda, kişisel imaj yönetimi üzerine yazılar yazmak istiyorum. Dönüşünüzü sabırsızlıkla bekliyor olacağım, iyi çalışmalar dileklerimle Sebla

  Reply
 3. Smilelock

  Moda yazari olmayi cok istiyorum kabul ederseniz cok sevinirim

  Reply
 4. Moda yazarları

  Moda yazarlari listesine nereden ulasabilirim

  Reply

leave your comment


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir