yeni film izle hd film seyret film izle

Moda Yazarı Başvurusu

Moda Yazarı Başvurusu

Gelinlik Dergisi olarak web sayfamız Gelinlik.org ‘da moda içeriklerimizi genişletmeye karar verdik. Bu bağlamda Türkiye geneli Moda Yazarı alımlarımız başlamıştır. Ekibimizin bir parçası olacak moda yazarlarımız ile beraber evlenmek üzere olan çiftlerimize daha fazla faydalı içerik oluşturmuş olacağız.

Ekibimiz Whatsapp grubumuzda kordine olmakadır.

Gönüllük esasına dayalı olan moda yazarları programımız web sayfamız gelinlik.org içerisinde yazdıkları içerikler için ücret ödenmemektedir. (Başarılı yazarlarımızdan Dergimiz için içerik talep edilebilir, ilgili içerikler için ayrı bir ücret ödenmesi gerçekleşecektir.)

Yazarlık programı Moda Yazarlığını içselleştirmiş bu alanda kariyer yapmak isteyen ve Türkiye gelinlik modasına yön vermek isteyenler içindir.

Moda Yazarlığı Başvurusu

  Moda Yazarı Olarak Kariyerinizi Güçlendirin

  Düğün üzerine geniş bir hedef kitleye ulaşabilen Gelinlik Dergisi şimdi kadrosunu genişletiyor. İlk başvuranlardan birisi olarak kadromuzda yerinizi elde edin. Kariyerinizin her anında yazarlarımızdan birisi olmanın keyfini yaşayın.

  Moda Yazarı Olmak

  Moda yazarı olmak istediğiniz için teşekkür ederiz. Sizi de dergimizin bir parçası olarak görmeyi çok isteriz.

  1 Comment


  1. Sinem Kut Balaban

   Merhaba,
   Hali hazırda içerik ve eğitim yazarlığı yapmaktayım.Profesyonel Koçluk yapıyorum ve ICF tarafından onaylanmış 5000 kelimelik bir makalem bulunmaktadır.

   İnovatif düşünmeyi seven ve tercihlerini de buna göre belirleyen biriyim.
   Özgün ve kendine has tarzı olan işleri seviyorum.

   Dolayısıyla ilgi çekici,yenilikçi ve yaratıcı tarafından bakabileceğim bir alanda üretmek beni besleyecektir diye düşünmekteyim.

   Reply

  leave your comment


  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir