Pierre Cardin Wedding Büyümeye Devam Ediyor

Pierre Cardin Wedding Büyümeye Devam Ediyor

Türkiye’nin en prestijli gelinlik markalarından olan Pierre Cardin Wedding, Türkiye’de daha fazla gelin adayının Pierre Cardin markasına ulaşabilmesini sağlamak için bir çok şehirde yeni “Satış Ortaklık” anlaşmasını duyurdu. Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük 5 modacısından biri olarak kabul edilen Pierre Cardin, günlük yaşantımıza önemli etkileri var. Bu etkiler arasında en çok dikkat çeken özellik ise Vücuda tam anlamıyla oturan kıyafetler desek yanlış olmaz. Türkiye’de Aydınlı Grup tarafından başarıyla işletilen Pierre Cardin, genel marka prensiplerini tam anlamıyla damatlık ve gelinlik ürünlerinde yansıtıyorlar.

Pierre Cardin Wedding’in Gelinlik Modasına Etkisi

Pierre Cardin ana prensiplerini genel anlamıyla Gelinlik sektöründe de görebiliyoruz. Her yıl koleksiyonlarını yenileyen ve başarılı bir kadrosu bulunan Pierre Cardin Wedding’in genel merkezi de İzmir’de bulunuyor. Her yıl yeni koleksiyonunu paylaşan firma, 2022 koleksiyonuda merakla bekleniyor.

Pierre Cardin 30 Farklı Şehirde Ulaşılabilir Durumda

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana gibi büyük şehirlerde 2 veya 3 şubesi ile Pierre Cardin Gelinlik hizmetlerine devam ediyor. Direk kendi şubelerinden ulaşılabildiği gibi Türkiye’nin gelinlik sektöründe pazar yeri mantığın da yani marka marka ürünlerin paylaşıldığı Vera Gelinlik gibi mağazalardan da Pierre Cardin gelinlik modellerine ulaşılabilir.

Yorum bırakın


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir