İzmir Gelinlik Fuarı (IFWF) Yeni Konsepti Beğenildi mi?

İzmir Gelinlik Fuarı (IFWF) Yeni Konsepti Beğenildi mi?

İzmir Gelinlik Fuarı 2 yıl aradan sonra 2021 Kasım ayında tekrar yapıldı. Bu sene yurtdışı fuar alanlarına benzer bir yapıda gördük. Güzel olmuş mu? Olmamış. İşlevsel miydi? Tartışılır. Yine de fuar alanında olmak yeni modelleri analiz etmek özlediğimiz bir duyguydu.

İZFAŞ İF Wedding Fashion olarak yurtdışından gelen gelinlik mağaza sahipleri için özel olarak yol ve konaklama maliyetleri hediye olarak verildi. Bildiğimiz kadar bu seneye kadar bir ilkti. Bu sebeple yurtiçi kadar yurtdışında da katılım sayısı çok fazlaydı.

İzmir Yeni Fuar Alanı oldukça geniş bir alana sahip. Fakat; bakımsızlıktan yıpranmaya yüz tutmuş. Bu durumun önüne ancak bakımla geçilebilir. Öncelikle ilk merhabayı otopark kısmında gerçekleştiriyoruz. Bu kısımların bir bakıma ihtiyacı var. Standt kültürü bu şekilde devam edecekse bu şekili güçlendirmek ve güzelleştirmek gerekli. Tek tip konsepti faydaları vardır ama gezme arzusunu yok ediyor. Çünkü; her yer bir birinin aynısı konsepte sahip.

2021 Yılı Birincisi “Zülal Acar” Oldu

Bu sene Zülal Acar düzenlenen yarışmada birinci oldu. Haliç Üniversitesi’nde okuyan Acar, katılmış olduğu tasarımla İF Wedding Fashion fuarında birincilik aldı.

Yorum bırakın


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir