Şafak Moda Evi

Şafak Moda Evi, gelin adaylarına unutulmaz bir deneyim sunarak, düğün günlerini özel kılmaya kararlı bir gelinlik mağazasıdır. Biz, sadece gelinlik satan bir mağaza değil, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye odaklı bir yolculuk arkadaşı olarak görüyoruz.

 

Randevu ve İletişim : (0232) 484 73 98

 

Şafak Moda Evi’nin zarafetle buluşan atmosferi, gelin adaylarını benzersiz koleksiyonu ile karşılar. Her detayın titizlikle düşünüldüğü mağazamızda, modern çizgilerden eski dünya cazibesine, sade tasarımlardan gösterişli detaylara kadar geniş bir yelpazede gelinlik seçenekleri sizi bekliyor.

 

Deneyimli stil danışmanlarımız, sizinle birlikte hayalinizdeki gelinliği bulmak için çalışıyor. Sadece bedeni değil, kişiliğinizi de yansıtan bir gelinlik seçimi için size özel önerilerde bulunuyor ve her adımda size rehberlik ediyor.

 

Şafak Moda Evi, kaliteli hizmet anlayışını, zengin seçenekleri ve samimi yaklaşımıyla birleştirerek, gelin adaylarını en mutlu günlerine hazırlıyor. Siz de Şafak Moda Evi’nde gelinlik seçiminizi yaparken özel hissetmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için bizi tercih edin. Hayalinizdeki gelinliği bulmak artık bir adım daha yakın!

913 sokak, İpek Pazarı Cd. No:43, 35250 Konak/İzmir