Özlemce Gelinlik

İzmir’in gelinlik dünyasında adını duyuran markalardan biri olan Özlemce Gelinlik Mağazası, 2010 yılından bu yana gelin adaylarına hayallerindeki gelinliği sunma vizyonuyla faaliyet göstermektedir. Şıklığı, zarafeti ve kaliteyi bir araya getiren mağaza, gelin adaylarına özel ve unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

 

Randevu ve İletişim : 0544 870 66 34

 

Özlemce Gelinlik, geniş ve özenle seçilmiş gelinlik koleksiyonuyla her tarza hitap etmeyi amaçlar. Mağazanın gelinlikleri, özel tasarımları, kaliteli kumaşları ve zarif detayları ile dikkat çeker. Geleneksel Türk dokunuşlarından modern çizgilere kadar uzanan çeşitlilik, gelin adaylarının beklentilerini karşılamak üzere özenle seçilmiştir.

 

Profesyonel ekibi, gelin adaylarına bireysel danışmanlık sunarak, onların hayallerindeki gelinliği bulmalarına yardımcı olur. Özlemce Gelinlik, sadece bir gelinlik mağazası değil, aynı zamanda bir gelin adayının en özel anında yanında olmayı amaçlar.

 

Özlemce Gelinlik Mağazası, kalite, estetik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gelin adaylarına unutulmaz bir deneyim yaşatmayı sürdürmektedir. Gelin adaylarının en mutlu günlerinde yanlarında olmayı hedefleyen mağaza, her detayı özenle planlanmış koleksiyonu ile gelin adaylarının hayallerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

 

Akdeniz, Mimar Kemalettin Cd. 73 taşteh işh k:5-6, 35210 Konak/İzmir