Innovia Wedding Şekilleri

INNOVIA Gelinlik Mağazası, 2007 yılında kurulan ve NOVIO’nun parçası olarak moda sektörüne adım atan bir marka olarak öne çıkıyor. NOVIO’nun erkek giyimdeki başarı öyküsünün ardından takım elbise ve damatlık tasarımlarıyla sektöründe lider firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır. Yurt içinde geniş bir satış ağına sahip olmanın yanı sıra, Avrupa ve uluslararası pazarda da etkin bir şekilde varlık göstermeye devam etmektedir.

 

Randevu ve İletişim : 0538 732 04 80

 

2018’de INNOVIA markası altında gelinlik sektörüne adım atan firmamız, hayallerinizdeki gelinlikleri gerçeğe dönüştürme konusundaki kararlılığını sürdürmektedir. Kendi atölyesinde üretim yaparak, müşteri taleplerine özel tasarımlarla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan INNOVIA, geniş bir 1500 metrekarelik alanda sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

 

INNOVIA Gelinlik Mağazası olarak, moda dünyasındaki değişimlere ayak uydurmayı sürdürerek, özgün ve kaliteli gelinlik tasarımlarıyla her zevke hitap etmeye devam etmekte. Müşterilerle güçlü bir bağ kurarak, onların talepleri ve beklentileri doğrultusunda sürekli kendilerini yenilemekte ve sektördeki liderliğini devam ettirmekte.

 

Mimar Kemalettin Cad. 1335 Sok. No: 6/A-B Çankaya, 35210 Konak/İzmir