Impero Bianca Wedding

Impero Bianca Wedding, yeni hayatınıza adım atacağınız bu özel gününüzde sizlere unutulmaz bir deneyim sunan zarif gelinlik modelleriyle ön plana çıkıyor. 28 yıllık bir birikim ve deneyimin bir araya geldiği Impero Bianca Wedding, gelinlik ve abiye üretiminde sektörün öncü isimlerinden biridir. Misyonu, müşterilerine en yeni tasarımları, yüksek kaliteyi ve uygun fiyatları sunarak özel günlerini kusursuz kılmaktadır.

 

Randevu ve İletişim : 0 (232) 484 84 12

 

Uzman tasarımcılar tarafından kişiye özel dokunuşlarla hazırlanan gelinlik modelleri, zevkinize ve tarzınıza hitap ederek en özel gününüzde mükemelliği yakalamanıza yardımcı olacaktır. Yepyeni sezonun getirdiği birbirinden şık Impero Bianca Wedding gelinlik modelleri arasında, size özel olanı kolayca bulabilir ve bu özel gününüzde benzersiz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Impero Bianca Wedding, Almanya, Fransa, İtalya, İsveç, Amerika Birleşik Devletleri, İran, Filistin, Azerbaycan, Dubai, Mısır, Libya, Kıbrıs, Danimarka, Irak gibi birçok ülkeye özel üretimler yapmaktadır. Uluslararası pazar ağını genişletme hedefiyle hareket eden marka, kaliteli ürünleri ve özel tasarımlarıyla dünya genelindeki gelin adaylarına benzersiz seçenekler sunmaktadır. Impero Bianca Wedding ile hayalinizdeki gelinliğe ulaşmak artık daha kolay ve özel.

 

Mimar Kemalettin Caddesi 1326 sokak no:5 Çankaya, 35220 Konak/İzmir