Dia Brillante Bridal

2016 yılında İzmir, Türkiye’de başlayan muhteşem bir gelinlik serüveni olan DIA BRILLANTE GELİNLİK, 15 yıllık deneyime sahip uzman kadrosu ile gelinlik tasarım ve üretiminde öncü bir marka olmuştur. Her detayda kusursuzluğu hedefleyen firma, son moda tasarımları, yüksek kalite standartları ve erişilebilir fiyat politikasıyla gelinlik sektöründe zirveye tırmanıyor.

 

Randevu ve İletişim : 0532 065 76 66

 

DIA BRILLANTE, Avrupa ve Ortadoğu’nun tanınmış gelinlik üreticileri arasında yer alarak sektördeki lider konumunu sağlamlaştırmıştır. Firmanın şu an Asya ve Avrupa ülkelerine yönelik başarılı ihracatı, uluslararası alanda ne kadar güven duyulduğunu göstermektedir.

 

Toptan ve perakende satış seçenekleriyle geniş bir müşteri kitlesine hitap eden DIA BRILLANTE GELİNLİK, gelin adaylarına hayallerindeki gelinliği sunma misyonunu büyük bir özveriyle sürdürüyor. Her gelinlik, özenle tasarlanmış ve yüksek kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Bu sayede gelinler, özel günlerinde DIA BRILLANTE kalitesiyle parıldayacaklarından emin olabilirler.

 

Çankaya, Limboz İşhanı, Şehit Fethi Bey Caddesi No : 27 K : 7, Şht. Fethi Bey Cd., 35210 Konak