De Novias Gelinlik

De Novias markası, tekstil sektöründeki deneyimiyle öne çıkan bir firma olarak 10 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet göstermektedir. Sektöre hızlı bir giriş yaparak kendine sağlam bir yer edinen De Novias, kaliteli malzemeler kullanımı, zamanında teslimat politikası ve iş ortaklarına sağladığı güvenle öne çıkmaktadır. Bu unsurlar, markanın sürekli olarak zirvede kalmasına katkı sağlamıştır. De Novias, dürüstlük ve özgüvenle oluşturduğu müşteri potansiyeliyle kalite ve güvenin ismi haline gelmiştir.

 

Randevu ve İletişim : +90 232 446 11 16

 

Firmanın temel ilkesi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve ürünlerin ile hizmetlerin kalitesini en üst seviyede sürdürmektir. İzmir toptan gelinlik bulabileceğiniz De Novias, gelecekte daha iyi ve geniş hizmetler sunma arzusuyla hareket ederek sürekli kendini yenilemeyi hedeflemektedir. Gelinlik ve gelinlik aksesuarları üreticisi olarak, firma perakende ve toptan müşterilere hitap ederek geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır.

 

De Novias, online platformunda perakende müşterilere ve toptan alım yapan mağaza sahiplerine özel olarak hazırlanan bir koleksiyon sunmaktadır. Gelinlik, nişanlık, gece kıyafetleri, bindallı, kaftan, abiye ve ayakkabı modelleri gibi geniş ürün yelpazesi, müşterilere kalite ve şıklığı bir arada sunmayı amaçlamaktadır. Sitenin online satış menüsü aracılığıyla müşteriler, toptan siparişlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve özel tasarımlara sahip olabilirler. De Novias, sektördeki deneyimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla kalitesini sürdürmeye devam etmektedir.

 

899 sokak No:30 Kat:3 Daire:505 - İzmir / TÜRKİYE