Cavaleri Wedding İzmir Şekilleri

35 yıllık birikimle 2009 yılında İzmir’de kurulan Cavaleri, gelinlik üretimindeki kalite standartlarını sürekli yükselterek, alanında tutkuya dönüşen bir marka haline gelmiştir. Cavaleri gelinlikleri, dünyanın önde gelen uzman firmalarının kaliteli kumaşları ve aksesuarları ile üretilmekte olup, yüksek kalite standartlarına hassasiyetle uyulmaktadır.

 

Randevu ve İletişim : (0232) 482 10 68

 

Firmanın temel felsefesi, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu ön planda tutmaktadır. Cavaleri Wedding, değişen tüketici beklentileri ve yaşam tarzlarına paralel olarak tasarladığı ürün ve koleksiyonlarıyla müşterilerine kendilerini özgürce ifade etme imkanı sunmaktadır.

 

Cavaleri, kaliteden ödün vermeden hem yurt içinde hem de yurt dışında Cavaleri markasıyla sağlam bir konum elde etmeyi hedeflemektedir. İzmir Gelinlik mağazası bu süreçte, tescilli markasıyla yaptığı yerel ve global pazar çalışmalarıyla müşteri kitlesini genişletmeyi ve güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

 

Cavaleri Wedding, gelinlik sektöründe özgün tasarımları, yüksek kalite standartları ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarak, gelin adaylarının en özel günlerinde memnuniyetle hatırlayacakları deneyimler sunmaya devam etmektedir.

 

Akdeniz, 1329. Sk. No:1/B, 35210 Konak/İzmir