Cansu Günay Wedding

Cansu Günay Moda Gelinlik Mağazası, özel tasarımları ve kişiye özel hizmet anlayışıyla gelinlik sektöründe adını duyuran bir markadır. 2010 yılında İzmir’de kurulan mağaza, genç ve dinamik ekibiyle gelin adaylarına unutulmaz anlar yaşatmayı hedeflemektedir.

 

Randevu ve İletişim : 0532 355 10 07

 

Firma, gelinlik üretiminde en kaliteli kumaşları ve aksesuarları seçerek özgün tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Cansu Günay Moda, her gelin adayını kendi tarzını keşfetmeye ve özel gününde parlamaya davet eden geniş bir gelinlik koleksiyonu sunmaktadır.

 

Cansu Günay Moda, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, gelin adaylarına kişiye özel deneyimler yaşatmayı amaçlar. Mağazanın uzman danışmanları, gelin adaylarıyla yakından ilgilenerek, hayallerindeki gelinliği bulmalarına yardımcı olur. Moda trendlerini yakından takip eden Cansu Günay Moda, her sezon yeni ve etkileyici tasarımlarıyla gelin adaylarını büyülemeye devam etmektedir.

 

Cansu Günay Moda Gelinlik Mağazası, zarafet, şıklık ve kaliteyi bir araya getirerek gelin adaylarına unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

 

Akdeniz, Halit Ziya Blv., 35360 Konak/İzmir