2023’ün En İyi 3 Gelinlik Markasını Seçtik

2023’ün En İyi 3 Gelinlik Markasını Seçtik

Bir sezonu da geride bırakırken 2023‘de gelinlik üretimi yapan markalar arasından ilk 3 sıraya karar vermemiz gerekti. 3 aydır bir çok markanın koleksiyonunu inceledik ve sizler için 3 markayı da seçtik.

Pierre Cardin Wedding

Gelinlik Dergisi olarak yakından takibine devam ettiğimiz Pierre Cardin Gelinlik, 2023’te hem önemli modellere imza attı hemde bu sene bir ilk gerçekleştirerek renkli grubuna giriş yaptı. Gelinlik Dergisi olarak koleksiyonunu dikkatlice incelediğimiz Pierre Cardin, 2023 yılında dergimiz editörlerince yılın en iyi gelinlik markası seçildi.

Aysira Gelinlik

2022 yılından 2023 yılına girişte Stilist ekibinde yenilik çalışması yapan Aysira, 2023 yılında nasıl bir koleksiyon ile çıkacağı merak konusuydu. Gelinlik Dergisi ekibi olarak dikkatlice incelediğimiz koleksiyon yine kendi cizgisi içerisinde kalmayı başardı ve dergimiz editörleri tarafından 2023 yılı en iyi gelinlik markalarından birisi olarak seçildi.

Marie Wedding

Fransız stilistlerin kaleminden çıkan ve son dokunuşları Türk stilistler tarafından yapılan Marie, bu sene sadece 5 model çıkartsa da ince dokunuşları kendine has yapısı sayesinde dergimiz editörleri tarafından 2023 yılını en iyi 3. gelinlik markası olmayı hak etti.

Yorum bırakın


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir