Tuvanam – Beşiktaş

1999 yılında markasını kurma yönünde adımlarını atan Tuvana Büyükçınar Demir tarafından kurulan Tuvanam isimli marka, ortağı ve eşi Selim Demir ile birlikte ortak çalışma yürütmeleriyle başlamıştır. Moda çalışmalarını kendi atölyesinde sürdürmeye karar veren Tuvana Büyükçınar Demir 2002’de, Nişantaşı’nda ilk atölyesini açarak sektöre adımını atmıştır.

Nişantaşı’nda ilk atölyelerini açan marka sahipleri daha sonra Tuvanam markasını uluslararası bir üne kavuşturarak yurt dışında büyük bir müşteri kitlesi yakaladı. Böylelikle 10 adet ülkede 25 şube açarak uluslararası bir marka oldu. Tuvanam markası kendi ürettiği her modelde farklı bir üretkenlik amacıyla hareket etmektedir. Özellikle tasarım ekiplerinin kullandığı özgün fikirler onların daha da ilerlemesine neden olan sebepler arasındadır.

Bugün, Tuvanam markası kurucularından Tuvana Büyükçınar Demir, sadece gelinlik sektörü yöneliminde değil 4 daha farklı sektörde de yer almakta ve tasarım kariyerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Harbiye, Tuncer Apartmanı, Maçka Cd. No:29, 34353 Beşiktaş/İstanbul