JANROZ Gelinlik

Janroz, hayatınızın en özel gününde size unutulmaz bir deneyim sunmak için adanmış bir gelinlik mağazasıdır. 20 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteriyor ve düğün hazırlıklarınıza değer katmak için yaratıcılığı, zarafeti ve kaliteyi bir araya getiriyoruz.

 

Randevu ve İletişim : 0553 958 73 51

 

Janroz olarak, her gelinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde her gelinin farklı zevklerini, tarzını ve kişiliğini yansıtan özel gelinlikler tasarlamak için çaba sarf ediyoruz. Gelinlerimizin mutluluğu ve güveni bizim için her zaman en büyük öncelik olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

 

Janroz Gelinlik olarak misyonumuz, müşterilerimizin düğün günlerini eşsiz ve unutulmaz kılmak için özenle seçilmiş kaliteli gelinlikler sunmaktır. Moda dünyasındaki trendleri takip ediyor ve gelinlik koleksiyonumuzu sürekli güncelleyerek müşterilerimize en son moda ve zarafeti bir arada sunuyoruz. Her detayın önemli olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle tasarımlarımızda en ince ayrıntıları bile göz ardı etmiyoruz.

 

Akdeniz Mahallesi, Gazi Blv. No: 72, Çankaya, 35210 Konak/İzmir