ORGANİZASYON FİRMALARI

ORGANİZASYON FİRMALARI

Kendi Düğününüze Misafir Olmak

Organizasyon firmaları 1

Kusursuz bir düğün daveti için profesyonel bir çalışmanın gerekli olduğunu tahmin edersiniz. Ömrünüzün heyecanlı ve unutulmaz olan bu anlarını kusursuz bir şekilde organize edebilmek için destek alabileceğiniz organizasyon firmaları bulunmakta. Masaların düzeni, sandalyelerin giydirilmesi, davetiyeler, nikah şekerleri, ses ve ışık düzeni, çiçekler gibi hemen her konuda deneyimli ekipleri ve şık, her bütçeye uygun dizaynları ile organizasyon firmaları sizin yardımınıza koşuyorlar.

Hayalinizdeki düğününüz ve detaylar... neler yok ki? hatıra defterleri, yüzük yastıkları, imza için kullanılan özel kalemler, masa kartları, şekerler, davetiyeler... Önerebileceğiniz ya da aklınıza gelmeyen bir çizim, hoşunuza giden bir renk, bir şekil, hatta tamamen sizi yansıtan özel bir çalışma... Bunların tümü düğününüzün o unutulmaz anlarını oluşturacaktır.

İşte bunları sizin için en özgün tasarımları yaratan organizasyon firmaları meydana getiriyor. Kar gibi beyaz veya rengarenk badem şekerleri... Hatıra olacak minicik kutular, nazar boncukları, gümüşten şekerlikler, yapay çiçeklerle kombine olan özgün tasarımlar. Belki de şık lavanta torbaları, farklı motiflerde likörlü çikolatalar. Nikah şekeri için seçenekleriniz adeta sınırsız... Davetiyelerinizin renginin ve biçiminin de, düğünün diğer detaylarıyla uyum içinde olması gerektiğini unutmayın. Sade ya da baskılı motifler, yapraklar, çiçekler ve benzeri aksesuarlarla süslenmiş, baş harflerin işlendiği davetiyeler... İnciler, püsküller, saten kurdeleli fiyonklar... Deniz kabuğundan çıkan bir davetiye! Belki ferman gibi yazılmış bir davetiye... Davetiye konusunda da hemen hemen sınır yok. Organizasyon firmaları; sofra tasarımları, masa kartları, sandalye giydirme gibi diğer tüm düzenlemelerde de bütün şık seçenekleri önünüze seriyorlar.

NEDEN ORGANİZASYON FİRMASI?

Organizasyon firmaları 2

Tüm detayları kendinizin yapması da mümkündür. Eskiden organizasyon firmaları mı vardı? Hatta çok şeyi daha ucuza çözebileceğinizi de düşünebilirsiniz. Firmaları tabii ki bu işi kar amacıyla yaparlar. Ancak, her ne kadar sizden kar etseler de, onlar profesyonel olduklarından sizin hayatınızda muhtemelen bir kez iş yapacağınız bir düğün salonu veya bir davetiye firmasıyla onlar devamlı olarak çalışmaktadırlar. Doğal olarak onlara verilen fiyatlar bu sebeple daha uygun olmaktadır. Bu nedenle onlar üzerinizden kar bile etseler, hem fazla koşturmadan, hem de aynı fiyatlarla düğününüzü çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz

Burada hangi organizasyon firması sorusunun cevabı da bulunmalıdır. Tecrübeli, müşteri odaklı, referanslı bir firma seçmeye gayret edin. Birçok firma referans olarak verebilecekleri, daha önce yaptıkları düğünlerin CDleri bulunur. Bu CDleri izleyerek fikir edinmek mümkündür.

Son yıllarda özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi büyük illerimizde organizasyon işi yapan birçok firma bulunmaktadır. Batılı ülkelerde evlilik konusunda çalışan organizasyon firmaları biraz da batılı kültürünün getirdiği etkilerle bu işe çok daha önceden başlamışlardır.

SAYFALAR

EMAIL LİSTEMİZE KAYIT OLUN