GELİNİN SAÇ MODELİ

GELİNİN SAÇ MODELİ VE GELİN BAŞI

Gelin Başı, Gelin Topuzu, Gelinin Saç Modeli Seçenekleri

Gelinin saç modeli

Hayallerinizi süsleyen saç modelleri nedir? Artık gerçekleşmesi çok yakın! Düğününüzde her genç kız gibi mükemmel olmayı ve kusursuz bir görünümle ışıltılar saçmayı düşünüyorsanız, bunu dileğinizi gerçekleştirmenin en önemli kriterlerinden biri, belki de en önemlisi şık bir saç modelidir. Ancak, sadece saç modeli değil! O çok şık tasarlanmış olan saçınızın üstünde bulunacak mükemmel bir taç, sizi o gecenin güzel prensesi olarak yüceltecek ve tüm bakışların üzerinizde olmasını sağlayacaktır. Tacınızın seçimi gelinliğinizi, saç modelinizi ve düğün ortamınızı göz önünde bulundurarak yapın. Gelin başı tasarımı önemlidir ve her kuaförün iyi yapabileceği bir şey değildir. Sonradan pişman olmamanız için, işinin uzmanı bir kuaför seçmek en iyisi.

Gelin başı fiyatları genel saç yapımından biraz daha yüksektir. Ancak, hayatınızda bir kez olacak ve fotoğraflarınızda ömrünüz boyunca sizinle yaşayacak olan düğününüzde fevkalade görünmek sanırız her şeyden daha değerlidir. O en güzel gününüzde sanatını size en iyi şekilde yansıtacak olan kuaförü seçin, tanıdık laflarına itibar etmeyin. Çoğu gelin, asil görüntüsü için topuzu tercih eder. Siz yine de kuaförünüzün fikrini alın. Çünkü her saç modeli her yüze gitmez.

Seçiminizin topuzdan yana olması durumunda, damatla olan boy farkınızı da düşünmelisiniz. Boy farkınız eşit ya da azsa, veya gelinin boyu daha uzunsa topuz biraz daha geriye doğru yapılmalıdır. Kuaförünüz tasarımını yaparken iyi bir uyum için gelinliğinizi ve aksesuarları da görmek ister.

Gelinliğinizi kuaförde giymeyi tercih etmeniz iyi bir fikirdir. Saçınızın düğün süresince bozulmayacağının garantisini de kuaförünüzden isteyin. Kuaförünüzde iyi bir makyöz bulunmalıdır. Randevunuzu alırken toleranslı davranın işiniz muhakkak uzayacaktır!

GELİN BAŞI İÇİN ÖNEMLİ NOKTALAR

Gelin başı

Kuaförünüzden 15 - 20 gün önceden randevunuzu alın.

Randevudan bir gün önce kuaförünüzle görüşüp randevunuzu teyit edin.

Yanınızda gelinlikçinizden aldığınız aksesuarlar bulunsun.

İsterseniz önceden bir deneme saçı yaptırabilirsiniz.

Kuaför işinizin ne kadar süreceğini hesaplayın, sonraki işleriniz sarkmasın.

Gelinliğinizi kuaförde giyecekseniz, uygun bir yer bulunmalıdır.

Yağmurlu bir günde evleniyorsanız aman saçınıza çok dikkat!

SAYFALAR

EMAIL LİSTEMİZE KAYIT OLUN