GELİNİN İÇGİYİMİ

GELİNİN İÇGİYİMİ

İçgiyim Gelinliği Bütünleyen bir Etkendir

Gelinin iç giyimi

Düğün törenlerinde her ayrıntı çok önemlidir. Bu ayrıntıların en önemlileri doğal olarak gelinlik ve aksesuarları seçimidir. Evlilik hazırlıklarıının büyük kısmını bunlar oluşturmaktadır. Ancak dış görünüm kadar iç görünüm de büyük önem taşır. Belki daha fazla önemlidir.

Evlilik atmosferinin mümkün olduğunca romantik bir şekilde ve heyecan katarak başlayabilmesi amacıyla, bir çok gelin adayı evlilik hazırlıkları sırasında iç giyimine özel bir önem vermektedir. Hayatlarının bu çok özel gecesinde büyüleyici bir çekicilikle görünmeyi bütün gelin adayları ister. Düğününüzdeki içgiyime karar vermeden önce, gelinlik modelinize karar vermiş olmalısınız. Seçeceğiniz gelinlik modeline göre farklı bir iç çamaşırı seçilmelidir. Gelinlik modeli sırtsız ve askısız straplez ise o modele uygun, kapalı bir model ise o modele uyan bir iç çamaşırı modeli seçilir. Gelin adayları kendilerini mutlu ve güvenli hissederek, şık bir tören yaşayabilmek için iç çamaşırlarına da gereken önemi göstermelidirler.

Gelin ve iç giyim

Gelinliğinizin dikiminden veya alınmasından önce iç çamaşırınızı almalı ve gelinlik provalarınızın düğünde giyeceğiniz iç çamaşırıyla yapılmasını sağlamalısınız. Bu olmazsa, başka bir iç çamaşır ile provası yapılan gelinlik, düğün gününüzde giyeceğiniz iç çamaşırınızla farklılık gösterebilir.

Düğününüzde giyeceğiniz içgiyime özen göstermelisiniz. Basit olarak seçilmiş bir iç giyimin o sihirli geceye ters düşeceğine ortamın bütün büyüsünü bozabileceğine inanın.

Klasik üçlü olarak bilinen, sütyen, külot ve jartiyerden oluşan takımı seçme şansınız olduğu gibi, omuzları açık bir gelinlik modeli ile kullanılabilecek bir teddie tipi askısız jartiyerli bir body kullanmanız da mümkündür.

Pek çok kadın jartiyer kullanmadığı için hayatında ilk kez evlilik günü jartiyer giymektedir. Jartiyeri normal bir giysi olarak kullanmanızı öneririz. Böylece düğününüzde kendinize daha fazla güven duyar, herşeyi başarabilecek olduğunuzu hissedersiniz. Düğününüz için almış olduğunuz iç giyiminizi, diğer zamanlarda da kullanabilirsiniz.

SAYFALAR

EMAIL LİSTEMİZE KAYIT OLUN